Logo strony
Główny partner Logo partnera
Komfort
Foto 1
Design
Foto 2
Bezpieczeństwo
Foto 4
Styl
Foto 5

Oferta

Budujesz nowy dom lub modernizujesz stary?

Warto nadać mu indywidualny styl.

Pomogą w tym okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne i ogrody zimowe Schüco.

Energooszczędne, komfortowe i bezpieczne.

Schüco Corona CT 70 to najbardziej wszechstronny system okienny z tworzywa sztucznego (PVC). W naszych oknach stosujemy sprawdzone okucia firmy Winkhaus oraz szkło zespolone z ciepłą ramką minimalizujące efekt wykraplania się pary wodnej.

Zalety:
• dobra izolacyjność cieplna (szkło jednokomorowe Ug=1,1 W/(m2K)
• skuteczna ochrona przed hałasem i czynnikami pogodowymi
• różnorodne warianty kolorystyczne i stylistyczne

System Schüco Living wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, efektywności energetycznej i wzornictwa. Sprawdzone okucia firmy Winkhaus zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania a dwukomorowe szkło zespolone stosowane w standardzie stanowi doskonałą barierę cieplną.

Zalety:
•  7-komorowa konstrukcja profilu o doskonałych parametrach izolacyjności cieplnej oraz szkło 2-komorowe o współczynniku Ug nawet 0,5 W/(m2K)
•  dodatkowa uszczelka środkowa
•  klasyczna geometria skrzydła z harmonijnym, ponadczasowym designem
•  rozbudowane opcje wyposażenia i wzornictwa

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Roletki materiałowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania.

Żaluzje plisowane potocznie określane jako "plisy", stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Dzięki plisom przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu.

Żaluzje drewniane to rozwiązanie idealnie wpisujące się w styl skandynawski, charakteryzujący się sięganiem po materiały wykończeniowe i dekoracyjne wykonane z naturalnych surowców.

Parapet wewnętrzny PVC

Parapet wewnętrzny MDF

Parapet wewnętrzny - konglomerat

Parapet wewnętrzny - nakładka

Parapet zewnętrzny - stal

Parapet zewnętrzny - aluminum

Parapet zewnętrzny - aluminium PŁYTKA

Parapet zewnętrzny - granit

Wypełnienia drzwiowe

Wybierając drzwi z PVC lub aluminium mają Państwo możliwość wyboru dowolnego wypełnienia drzwiowego z naszej oferty. Drzwi mogą mieć również wypełnienie ze szkła lub płyty PVC. Ogromna liczba wzorów, kolorów oraz elementów ozdobnych pozwoli każdemu Klientowi znaleźć coś dla siebie. 

Drzwi PVC

Drzwi z tworzywa sztucznego (PVC) charakteryzują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Można je wypełnić jednym z kilkudziesięciu modeli wypełnień, płytą PVC lub szkłem. Oferujemy drzwi w systemach Schüco Corona CT70 oraz LivIng 82

Drzwi aluminiowe

Drzwi z aluminium - wytrzymałe, uniwersalne i trwałe. Pełna swoboda projektowania, wysoka stabilność i trwałość. Stosowane są zarówno w obiektach użyteczności publicznej, urzędach czy sklepach jak i w budynkach mieszkalnych.

Drzwi przesuwne

Drzwi unoszono-przesuwne Schüco LivingSlide to doskonałe rozwiązanie jako drzwi na taras lub werandę. Niski termoizolowany próg oraz niemal bezszelestna praca to gwarancja komfortu użytkowania.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne montuje się na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne mogą być zamontowane również po montażu okna, gdyż standardowo stosuje się ją na elewację. Możliwy jest również montaż we wnęce okiennej.

Rolety pod zabudowę

Roleta IT2000 stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę.

Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Jej zaletą jest bezinwazyjny montaż. Proste rozwiązanie w przystępnej  cenie.

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana - daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia. Doskonałe rozwiązanie gdy od czasu do czasu zależy nam na szybkim usunięciu moskitiery.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa - mocowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Umożliwia ochronę przed insektami w drzwiach na taras lub balkon.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna - to rozwiązanie doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wyjściach na balkon czy taras. Polecana zwłaszcza do okien uchylno-przesuwnych oraz tam gdzie nie ma wystarczająco miejsca na moskitiery drzwiowe.

Szkło zespolone

Nieodłącznym elementem stolarki okiennej jest szkło. Najczęściej stosowanym szkłem jest ciepłochronne szkło zespolone.

Szkło ornamentowe

Wykorzystanie szkła jako materiału dekoracyjnego prowadzi do konieczności zaspokojenia specyficznych wymagań, które stawia się przed projektantami i architektami.

Szkło specjalistyczne

Szkło specjalistyczne, ESG, VSG, dźwiękochłonne

Kontakt

Wypełnij formularz, aby się z nami skontakować. Odezwiemy się tak szybko jak tylko jest to możliwe!
Peter Schmidt Okna i Drzwi PVC Sp. z o.o.
Lokalizacja

Wiechlice ul. Widok 1

67-300 Szprotawa

Mapa dojazdu Mapa dojazdu