Usługi

line
Bezpłatny pomiar i wycena

W celu wyceny okien bądź drzwi zapraszamy do naszej siedziby, ale gotowi jesteśmy również odwiedzić Państwa w domu lub na budowie. Pracownicy naszej firmy dokonają pomiarów, przedstawią możliwości, doradzą, ułatwią optymalny wybór i przygotują indywidualną wycenę. Oferujemy również własny transport. Wszystkie te usługi są bezpłatne w promieniu do 50km od siedziby naszej firmy. Aby umówić się na pomiar i wycenę prosimy o kontakt.

POMIAR I WYCENA
oferty@peter-schmidt.com.pl
  lub TELEFONICZNIE +48 68 376 39 59

* najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny
** zobacz WZÓR ZAPYTANIA

line
Montaż

Pracownicy naszych brygad montażowych posiadają wieloletnie doświadczenie i stosowne kwalifikacje, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachowy montaż stolarki okiennej i drzwiowej.
Montaż polega na:

  • demontażu starych okien, drzwi (stare ramy nie są odzyskiwane),
  • zakotwieniu nowych elementów przy pomocy stalowych wkrętów,
  • montażu parapetów wew. i zew. (jeżeli były zamówione),
  • uszczelnieniu pianką rozprężną styku elementów z murem i regulacji okuć.

Dodatkowo w naszej firmie mogą Państwo zamówić obróbkę murarsko - tynkarską, którą również wykonają nasi pracownicy.
Oprócz montażu stolarki okiennej i drzwiowej oferujemy również montaż zakupionych w naszej firmie różnego rodzaju dodatków takich jak roletki, moskitiery, itp.

line
Gwarancja i serwis

Firma PETER SCHMIDT udziela 5 letniej gwarancji na swoje produkty. Gwarancja nie obejmuje wad będących wynikiem nieprawidłowego montażu, jeżeli jest on wykonywany przez firmy nieautoryzowane przez producenta. Podstawą roszczeń gwarancyjnych jest uregulowanie pełnej wartości zlecenia.
Nasza firma oferuje również serwis zakupionych u nas wyrobów. Staramy się jak najszybciej reagować na wszelkiego rodzaju zgłoszenia z Państwa strony.

 
stopka_footer
levelus_pl