Oferta: Rolety zewnętrzne
line


System Intermo

System podtynkowy INTERMO, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich ktorym energooszczedność nie jest obojętna. System wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane sa przed oknem, dzięki czemu unikamy wszystkich mozliwych pustych przestrzeni nad oknem.

Elementy podtynkowe rolety INTERMO nie ingerują w konstrukcje okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynki. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice moga być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

Zalety Intermo

  1. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, nie ingeruje w konstrukcje okna, drzwi i nadproża dzięki czemu nie narusza ich właściwości izolacyjnych.
  2. Zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną, ściana zewnętrzna działa jako bariera akustyczna.
  3. Zapewnia dyskretne wkomponowanie skrzynki i częsciowo prowadnic, w fasadę budynki, a pozostałym elementom umożliwia dopasowanie kolorystyczne do barwy stolarki okiennej.
  4. Pozwala uniknąć skraplania pary na klapie rewizyjnej, co czasami zdarza się w skrzynkach nadprozowych.
  5. Umieszczona w skrzynce klapa rewizyjna, znajduje się na zewnątrz budynku co pozwala na czyste i proste działanie serwisu w razie awarii, bez ingerencji w prywatność mieszkańców.
  6. System daje się stosować nie tylko w nowo wznoszonych budynkach ale również w istniejących obiektach, w trakcie montażu lub przy wymianie okien.

 

29obraz

 


line

POMIAR I WYCENA
oferty@peter-schmidt.com.pl
  lub TELEFONICZNIE +48 68 376 39 59

* najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny

 
stopka_footer
levelus_pl