Oferta: Okna Schüco Corona SI 82
line
Energooszczędność i design

Indywidualny styl domu
wysoko energooszczedne okna Schüco Corona SI 82 można swobodnie kształtować w zależności od indywidualnych wymagań i preferencji dzieki bogatej ofercie profili, szyb i akcesoriów systemowych.

Oszczedność i ekologia
Sześć zamkniętych komór powietrznych wewnątrz profili okiennych zapewnia bardzo wysoką izolacyjność cieplną, która była jak dotąd nieosiągalna bez zastosowania dodatkowych, kosztownych rozwiązań. Dzięki wymianie starych okien na energooszczedne okna Corona SI 82 dotychczasowe zużycie energii można obniżyć co najmniej o 29%. W standardowym domu jednorodzinnym pozwala to zaoszczędzić ok. 1 226 litrów oleju opałowego i obniżyć szkodliwą emisję CO2 do atmosfery aż o blisko 4 tony w skali roku.  Trzy niezależne płaszczyzny uszczelniania sprawiają, że energooszczędne okna Corona SI 82 doskonale chronią również przed hałasem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo wysoka izolacyjność cieplna jest gwarantem komfortowego samopoczucia. Nawet podczas najbardziej surowej zimy temperatura na wewnętrznej powierzchni profili nie spada odczuwalnie poniżej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnej technologii okna Corona SI 82 eliminują problem przeciągów i skraplania wody na powierzchni okiennej.

Okna bez kompromisów
Wysoka wytrzymałość materiału, z którego wykonano energooszczedne okna Corona SI 82, nie jest jedyną zaletą tego systemu. Doskonałe własności termoizolacyjne nie wplywają negatywnie na wygląd okien. Profile ram pozostaja eleganckie i wąskie, dzięki czemu przez okna wpada znacznie więcej światła. Wysoko energooszczędne okna Corona SI 82 zapewniają możliwość projektowania przestrzennych, wypełnionych światłem wnętrz, tak modnych zwłaszcza we współczesnym budownictwie.

Bezpieczeństwo i komfort

Wbudowane poczucie bezpieczeństwa
Zaawansowane rozwiązania techniczne zastosowane w energooszczednych oknach Corona SI 82 skutecznie utrudniaja życie włamywaczom, zapewniając dobre samopoczucie i spokojny sen mieszkańców. Dzięki zwiekszonej głebokości zabudowy i nowoczesnym stalowym okuciom z zaryglowaniami grzybkowymi pokonanie bariery okiennej stało się prawie niemożliwe. Hartowane podzespoły i klamki zamykane na klucz lub przycisk sprawiają, że równie nieskuteczne są próby przewiercenia i przesunięcia okucia podczas próby włamania.

Komfort zawsze na czasie
Łatwa obsługa bez użycia siły to standardowa cecha nowoczesnych okien. Jednak dzieki właściwie dobranemu wyposażeniu codzienne korzystanie z okien może stać się jeszcze prostsze, bardziej bezpieczne i wygodne. Przy braku odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu, można zastosować system nawiewników Schuvo Vento, zapewniający ciągłą wymianę powietrza przy zamkniętych oknach. System Corona SI 82 umożliwia również wykonywanie energoszczędnych drzwi wejściowych z niskim termoizolowanym progiem. Ci z Państwa, którzy dostrzegają problem pokonywania progu drzwi balkonowych przez dzieci lub osoby mniej sprawne, mogą zastąpić tradycyjny próg ościeżnicowy progiem niskim, bez ryzyka powstawnia przeciągów, zawilgoceń i utraty ciepła.

Wyższa wartość nieruchomości
Okna w równym stopniu kształtują wygląd budynku, jak i atmosferę wnętrz mieszkalnych. Idealne "okno na świat" można porównać do harmonijnie dobranej ramy obrazu. Im mniejszy jest udział czołowej ramy obrazu w ogólnej powierzchni okna, tym więcej światła dociera do wnętrza. Wyboru wlaściwej ramy okiennej nie należy pozostawić przypadkowi - jakość okien przez lata wpływa na komfort życia i ogólną wartość nieruchomości.
Energooszczedne okna Schuco Corona SI 83 zapewniają szerokie możliwości wyboru, zgodnego z indywidualnymi preferencjami i charakterystyką danego budynku. Oferta obejmuje szeroką gamę kolorów, sposobów otwierania i wyposażenia. Duzy wybór profili pozwala nadac wnętrzom i elewacji budynku indywidualny charakter.

Dostępne kolory okien

kolory okien

 


line

POMIAR I WYCENA
oferty@peter-schmidt.com.pl
  lub TELEFONICZNIE +48 68 376 39 59

* najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny

 
stopka_footer
levelus_pl