Oferta: Moskitiery ramkowe i drzwiowe
line
37

 

Moskitiery - siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, majace na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Mozliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji, a także ze wzgledu na rodzaj otworu okiennego, pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Główne zalety moskitier

  • wyjatkowo mocne i trwałe materiały
  • specjalnie zastosowana siatka niezmniejsza widoczności
  • odporna na czynniki atmosferyczne - temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz
  • materiały nieprzyciągajace brudu
  • produkt wykonany idealnie na wymiar
  • możliwość wyboru kolorystyki profilu wg palety RAL lub palety okien drewnopodobnych
  • kolor siatki - czarna lub szara

 

 

Typy moskitier

Moskietiera ramkowa

38Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wylacznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Zamontowane na poczatku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu. Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

 

Moskitiery rolowane - pozioma i pionowa

39Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinieciu, siatka moskitiert mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujacych się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

Moskitiera rolowana w wersji poziomej stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy tasmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinać i zwinac moskitierę.

 

Moskietiery otwierane - okienna i drzwiowa

40Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykajace otwarta moskitiere, podnoszą komfort użytkowania.

 

 

41


Komfort i ochrona

Wraz z nadejściem cieplejszych dni częściej otwieramy okna, drzwi tarasowe oraz balkonowe, pozostawiając dłużej otwarte, aby wywietrzyc pomieszczenie lub wpuscić powiem świeżego powietrza. Niestety wraz z otwarciem okien jesteśmy narażeniu na wpuszczenie do wnętrza insektów, małych gryzoni, a także nieczystości z zewnątrz /pyłki, kurz, liście .../ .  W celu zapewnienia komfortu i ochrony przed czynnikami zewnetrznymi warto pomyśleć o zastosowaniu moskitiery.


line

POMIAR I WYCENA
oferty@peter-schmidt.com.pl
  lub TELEFONICZNIE +48 68 376 39 59

* najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny

 
stopka_footer
levelus_pl