Oferta: Drzwi Thermoslide na profilu SI 82
line
Doskonałe połączenie wnętrza i otoczenia

Więcej światła i przestrzeni
Drzwi podnośno - przesuwne Schüco ThermoSlide i Schüco EasySlide wypełniają naturalnym światłem wnętrza i zapewniają piękny widok, nadając indywidualny akcent architekturze budynku. Umozliwiają najlepsze wykorzystanie przestrzeni użytkowej, oferując przestronne wnętrza o wyższym standardzie. optyczne powiekszenie przestrzeni do pracy i wypoczynku wymaga zaledwie kilku prostych ruchów. Drzwi podnosno - przesuwne o wysokiej izolacyjności cieplnej to klucz do nowych, otwartych przestrzeni: ogród zimowy płynnie przechodzi w prawdziwy ogród, a balkon lub taras stanowią przedłuzenie przestrzeni mieszkalnej. Drzwi podnośno - przesuwne Schüco pozwalają urzeczywistnić niemal wszystkie wyobrażenia na temat przestrzeni mieszkalnej, niezakłóconej przez tradycyjnie otwierane drzwi lub skrzydła okienne, zajmujące cenną powierzchnię uzytkową.
Wystarczy przesunac przeszkloną płaszczyznę w bok, a granica między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną zanika.

Wyższa wartość nieruchomości
Z uwagi na wysokie koszty energii inwestycja w nowoczesne energooszczędne drzwi podnosno - przesuwne Schüco z PVC-U da podwójna korzyść, zarówno pod względem finansowym oznaczajacym niższe rachunki za energię jak i społecznym oznaczającym aktywne działania na rzecz ochrony klimatu.

Indywidualny styl i bezpieczeństwo
Powierzchnie wewnetrzne i zewnetrzne profili drzwi przesuwnych Schüco moga mieć różny kolor. Oferta obejmuje szeroką paletę kolorów i oklein imitujacych różne gatunki drewna o różnej fakturze. Nowościa sa wyjątkowo atrakcyjne powłoki Schüco AutomotoFinish o wyglądzie i trwałości najlepszych lakierów metalizowanych. Nowoczesny wygląd drzwi przesuwnych można również podkreślić stosując trwałe, zewnetrzne okładziny aluminiowe Schüco TopAlu. W przypadku tego rozwiązania wybór zewnetrznej kolorystyki drzwi jest niemal nieograniczony. Powierzchnie okładzin moga być anodowane na wiele kolorów lub lakierowane na dowolny kolor z palety RAL.

Drzwi podnośno - przesuwne Schüco ThermoSlide i Schüco EasySlide mozna wykonać także w wersji zamykanej na klucz, otwierać i przesuwać od strony pomieszczenia lub z obu stron przy pomocy estetycznych dźwigni. W systemach Schuco również bezpieczeństwo nie jest dziełem przypadku. W zalezności od indywidualnych preferencji drzwi mogą być wykonane w wersji antywłamaniowej do klasy RC 2 włącznie.

Odpowiedni dobór kolorystyki profili i dźwigni pozwala zharmonizować wyglad drzwi przesuwnych z estetyką wnętrza i elewacji lub nadać im zupełnie inny, oryginalny wygląd.


... dzięki Schüco ThermoSlideOszczędność energii i komfort
Dzięki zastosowaniu nowej generacji wielokomorowych profili z PVC-U klasy A, termoizolowanej ramy i skrzydel o głębokości 82 mm oraz dwukomorowych szyb, drzwo przesuwne Schüco ThermoSlide zapewniaja rekordowo niski współczynnik przenikalności cieplnej, odpowiadajacy standardowi domów pasywnych.
Tak niska wartośc współczynnika Uw oznacza wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych, przyjemny stały klimat wnetrza, rekordowo małe zużycie cennej energii oraz niskie koszty eksploatacji. Zasady te obowiązuja zarówno w okresie zimowym, jak i latem kiedy ciepło pozostaje na zewnątrz, a ewentualny system klimatyzacji zużywa znacznie mniej energii. Tylko system Schüco Thermoslide osiąga tak wysoki standard termoizolacyjności.

 

Rozwiazanie bez kompromisów
Wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych i ogromny potencjał oszczędności energii to idealny duet. Ergonomiczny, wielokomorowy płaski próg aluminiowy zintegrowany z trzema przekładkami termicznymi i spienionymi izolatorami praktycznie eliminuje ryzyko wystąpienia "zimnego obszaru" w strefie przypodlogowej. Innowacyjne rozwiązanie z trzema płaszczyznami uszczelnienia zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem na najwyzszym poziomie. Dzięki zastosowaniu systemu profili i okuć nowej generacji, drzwi Schüco ThermoSlide zapewniają nie tylko niezawodną ochronę przed niekorzystną aurą, ale także moga być wykonane jako antywłamaniowe w klasie RC2.

Nawet przy duzych rozmiarach skrzydeł i ich dużej masie do 400kg, drzwi charakteryzują sie łatwością obslugi i doskonała funkcjonalnością. Dodatkową zaletę stanowi swoboda aranżacji i wyboru szczegółów wykonania.

Indywidualny komfort w wielu wariantach

Elastyczne i róznorodne
Systemy drzwi podnosno - przesuwnych Schüco Thermoslide i Schüco EasySlide łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb, zapewniając szeroki wybór wariantów otwierania i wykonania. Drzwi podnośno - przesuwne Schüco to ponadczasowe wzornictwo, komfortowa technologia i doskonała izolacyjność cieplna. Dzieki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo, trwałość i nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Forma, styl, kolor i wyposażenie - to jak będzie wygladał dom i jego wnętrze - zależy tylko od preferencji i wymagań mieszkańców w zakresie wzornictwa, bezpieczeństwa i komfortu.  Z uwagi na kompatybilność systemową i estetyczną, drzwi przesuwne Schüco mozna swobodnie łaczyć z energooszczędnymi i pasywnymi oknami Schuco z PVC-U.

 

 

Schüco ThermoSlide i Schüco EasySlide

Najważniejsze zalety

  • Doskonała izolacyjnośc cieplna
  • Rozwiązania dostosowane do potrzeb budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Niemal bezszmerowe przesuwanie skrzydeł i dziecinnie łatwa obsługa
  • Brak jakichkolwiek utrudnień przy przechodzeniu przez próg
  • Szeroki wybór typów otwarć, kolorystyki i wyposażenia

 

 


line

POMIAR I WYCENA
oferty@peter-schmidt.com.pl
  lub TELEFONICZNIE +48 68 376 39 59

* najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny

 
stopka_footer
levelus_pl